Звернення

Показується 1 - 12 з 1495 об'єктів

  Зберегти XLS

Відповідь на звернення:

Голова ЖБК "Волинь" (вул. Садова, 14) Ярошович І.М. повідомив, що в будинок гаряча вода подається справно. Диспетчер ПТМ "Ковельтепло" повідомив, що оглянуть мережу подачі гарячої води до будинку. Заявниці надана проміжна відповідь, а також повідомлено, що дане питання перебуває на контролі. 02.04.23 диспетчер ПТМ "Ковельтепло" повідомив, що водопостачання гарячої води в будинок відновлено (в котельні провели заміну пошкодженої запчастини).

Опис місцеположення:

Заводська 6/38

Відповідь на звернення:

Звернення скероване диспетчеру ПТМ "Ковельтепло". Надана відповідь, що працівники будинок оглянули, зняли показники електронно, опалення вночі в будинок подавалося. Заявниці повідомлено.

Відповідь на звернення:

Диспетчер Ковельської філії ПрАТ "Волиньобленерго" повідомив, що на лінії електромереж є пошкодження. Аварійна бригада приступила до ремонтних робіт, електрики не буде орієнтовно до 17 години. Заявнику повідомлено. О 14:15 електропостачання відновлено.

Відповідь на звернення:

Заявниці повідомлено, що на засіданні комісії виконавчого комітету Ковельської міської ради вирішується сума матеріальної допомоги згідно діагнозу заявника. Також заявниці повідомлено, що з її зверненням буде ознайомлене керівництво міста.

Відповідь на звернення:

Заявниці повідомлено перелік необхідних документів для подання в сектор звернень на одноразову матеріальну допомогу на лікування дитини.

Опис місцеположення:

Сільмаш- Вокзал- вул. Симоненка

Відповідь на звернення:

Звернення передане головному спеціалісту відділу розвитку підприємництва, торгівлі, сільських територій та транспорту Товстизі І.А.. Отримано відповідь, що приватний автоперевізник та водій захворіли і не мають змоги здійснювати маршрут. Протягом двох днів автоперевізник відновить роботу. Заявниці повідомлено.

Відповідь на звернення:

Диспетчер Ковельської філії ПрАТ "Волиньобленерго" повідомив, що на лінії електромереж є пошкодження, яке не можуть знайти. Заявнику повідомлено, що завтра, 04.03.2023, працівники ПрАТ "Волиньобленерго" обстежать територію (електротехнічна лабораторія) на предмет виявлення місця пошкодження електрокабеля і визначаться стосовно його ремонту.

Відповідь на звернення:

Заявниці надана необхідна інформація щодо пошуку житла у м. Ковелі, а також надана інформація щодо особистого прийому міського голови Чайки І. Л..

Відповідь на звернення:

Відповідальний за вивіз сміття РЖКП-1 Трифонов В.Т. запевнив, що у понеділок, 3.04.23, сміття буде вивезене. Заявниці повідомлено.

Відповідь на звернення:

За інформацією директора «Територіального центру» Смітюх С.І., заявниця Авдєєва Л.Б. зареєстрована в с. Миротин Рівненської області. Заявниці роз’яснено, що матеріальна допомога на лікування надається лише мешканцям Ковельської ТГ на підставі Програми соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської ТГ на 2023 рік.

Відповідь на звернення:

Звернення скероване у відділ муніципальної варти виконавчого комітету Ковельської міської ради. Заявниці повідомлено. У відділі муніципальної варти згодом повідомили, що провели роз'яснювальну роботу серед будівельників.

Відповідь на звернення:

Звернення повторно скероване в КП "Добробут" Заявниці повідомлено. 5.04.23 воду відкачали.